Prírodná kozmetika, ktorá poteší

BOJ S CELULITÍDOU

28.05.2015 20:11

Každá z nás túži po pevnejšom a bezchybnejšom tele celoročne, nielen v čase letných dovoleniek . A tak je najvyšší čas pustiť sa do boja s nepríjemnou pomarančovou kožou. A práve káva bude naším verným spojencom. Odporúčam pri sprchovaní použiť kávovo-mandľové mydlo, ktorým si pokožku v sprche premasírujte.

Kávovo-mandľové mydlo

Základom tohto mydla je kokosový olej,olivový olej, bambucké maslo a lahodná kávovo mandľová vôňa. Drobné častice kávy fungujú ako peeling na hĺbkové čistenie pokožky. Káva obsahuje okrem kofeínu, ktorý stimuluje centrálny nervový systém aj kyseliny, chlorogénovú a kávovú, ktoré sú silné antioxidanty a pôsobia anticelulitídne.
Po sprchovaní si pripravte zábal z vašej kuchyne.
 

Kávový zábal

Potrebujete naň kávovú usadeninu, najlepšie ešte teplú, olivový olej a celofán. Zmiešajte kávovú usadeninu s olejom, aby sa vytvorila hustá kaša a zmesou si natierajte postihnuté miesta. Naneste na kožu a obmotajte celofánom. Teplo znásobí účinnosť kávového pílingu. Po dvadsiatich minútach až polhodine zmes opláchnite teplou vodou a následne rozprúďte kožu studeným prúdom vody. Postup opakujte trikrát do týždňa. Účinky uvidíte čoskoro.
Mimochodom, kávová usadenina s olivovým olejom pomôže pokožku prežiariť a zbaviť ju odumretých častí kože. Môžete ju teda smelo použiť aj na tvár alebo dekolt.

Kontakt

Cecília Blanárová

cecill@cecillcosmetics.eu

Petejovská 978/15
Stropkov
09101
Slovenská republika

Štorkanova 3235/14
15000 Praha 5
Česká republika

SK 00421903615101
CZ 00420607457616

Vyhľadávanie

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službouWebnode E-shop